PrestigeLinguaPrestigeLinguaPrestigeLingua
535 925 919
535 797 717
ul. Grażyny 10/2
ul.Lawendowe Wzgórze 24
PrestigeLinguaPrestigeLinguaPrestigeLingua

9 sposobów na przyspieszenie postępów w nauce jezyka obcego – ciag dalszy

Oto szósty sposób na zintensyfikownie postępów w  nauce języka. Ten sposób jest krótki acz treściwy. Stwórz swój własny ekosystem, swoje środowisko anglojęzyczne (rosyjsko, niemiecko, francusko…itp).

Joanna Gabryś-Trybała
Joanna Gabryś-Trybała

Otocz się tym językiem ze wszelkich możliwych stron. Niech mruga do Ciebie z Twojego telefonu, komputera,windowsa i facebooka. Czyli zmień tam ustwienia jezykowe. Pisz meile,esemesy w języku English, do swoich znajomych. Na pewno do tych, którzy mają lub mieli styczność z tym językiem. Docenią,  jeśli uprzedzisz. Chcesz być dobrze poinformowana/ -y, i wiedzieć co się dzieje? Rozszerz swoje horyzonty i słuchaj BBC lub CNN.   Obserwuj też naszego fanpejdża i włącz do naszej angoljęzycznej grupy na FB  – Speak and taste languages 🙂 . Tam przy filliżance wirtualnej kawki, wzmocnimy Twoją motywację do nauki i zainspirujemy do kolejnych działań. Promise!

Dodatkowo, jeśli podeślesz nam swój adres meilowy to będzimy podsyłać Ci krótkie, ciekawe i wartościowe “słuchanki”. Nie dość, że poćwiczysz słuchanie po angielsku to dowiesz się wielu ciekawostek. Dowiesz się  na przykład o nowym zjawisku jakim jest emacypacja lwic…

Remember, Speak and Taste languages!