PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

Dlaczego warto rezerwować obozy językowe z wyprzedzeniem?

Wakacje tuż, tuż… wraz z pierwszymi powiewami wiosny czas pomyśleć o wakacjach. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy różnorodne możliwości spędzenia wakacyjnego czasu od obozów przygodowo – językowych po zagraniczne obozy w Wielkiej Brytanii. Liczba miejsc jest ograniczona dlatego, warto zarezerwować miejsce dla swojej pociechy już teraz. Dlaczego jeszcze ?

Największa dostępność

Największym atutem rezerwowania wakacji z wyprzedzeniem jest możliwość skorzystania z całej gamy proponowanych możliwości. Nasze obozy językowe cieszą się dużym zainteresowaniem, co sprawia, że może być ciężko o wolne miejsca w przypadku ofert Last Minute. Ma to duże znaczenie zwłaszcza przy wyborze oferty dla wyjazdów w większych grupach. Zatem jeśli jeszcze nie zdecydowałeś Mikoszewo, czy Bournemouth. Dowiedz się więcej o naszych propozycjach.

Jedna mała wpłata, a wakacje zaklepane

Kolejnym atutem wcześniejszej rezerwacji jest niska zaliczka. W ramach tego rodzaju ofert opłata, jaką musisz ponieść to kilkanaście procent ceny wyjazdu. Zależnie od wyboru obozów językowych, półkolonii czy wycieczek zaliczka może wynosić 5,15 lub 20% – tylko tyle potrzeba, aby już dziś mieć zagwarantowane miejsce na jedną z organizowanych przez nas atrakcji. Resztę kwoty zazwyczaj należy dopłacić przed samym wyjazdem, więc mamy wystarczająco dużo czasu, by dobrze rozplanować rodzinny budżet.

Bonusy do wakacji First Minute – korzystaj!

Biura podróży, instytucje turystyczne czy szkoły językowe prześcigają się w cenach oferowanych obozów językowych dodatkowo kusząc promocjami, bonusami czy gratisami do wycieczek. First Minute – dlaczego by nie skorzystać? W cenie wyjazdu możesz otrzymać różnorodne przywileje, których standardowa oferta nie przewiduje, lub za którą trzeba dopłacić często nie małe pieniądze. Oznacza to jeszcze większą oszczędność pieniędzy, bo dodatkowe koszty masz już w pakiecie.

Rezerwacja bez ryzyka

Czasy są niespokojne. Wiemy jak trudno podjąć decyzję o wyjeździe, zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd Twojej pociechy. Co w przypadku nieoczekiwanych wydarzeń, które uniemożliwią wyjazd? Biura podróży działają różnie, z nami masz przede wszystkim pełną gwarancję zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy w dowolnym momencie. Pełny relaks w oczekiwaniu na wakacje daje również gwarancja niezmienności ceny, jeśli wpłacisz zaliczkę teraz.

Warto zarezerwować wakacyjny czas ze sporym wyprzedzeniem. Nie tylko ze względu na niższe ceny, ale również ze względu na spokój związany z urozmaiceniem wakacyjnego czasu. Jeśli zorientujemy się cenowo i z wyprzedzeniem, możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych! Co więcej, ceny naszych obozów nie będą niższe niż w przedsprzedaży nawet do ostatniego dnia przez ich rozpoczęciem, co daje pewność, że rezerwujesz miejsce najtaniej.