PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

English Winter Camp 2017

Nasz English Winter Camp powolutku dobiega końca. Pozostało jeszcze wręczenie nagród – książeczek dla dzeci w języku angielskim, podwieczorek i…..do zobaczenia latem.

W tym roku w pierwszym tygodniu naszego „półzimowiska” zajęliśmy się tym co kochamy robić najbardziej. Czyli  doświadczenia. Profesjonalnie wyposażeni w probówki, kolby, menzurki i pipety oraz odzież ochronną EKSPERYMENTOWALIŚMY z wodą, sodą,octem, olejem  itp.

Eksperymenty
Eksperymenty
Eksperymenty
Eksperymenty
Eksperymenty
Eksperymenty

 

Po prostu lubimy patrzeć jak  angielski wchodzi do głowy wieloma zmysłami 🙂

Pierwszy turnus był wielką niespodzianką, gdyż dzieci mogły doświadczyć prawdziwej ZIMY. Takiej, którą wspominają już tylko ich rodzice. Były zatem orzełki na śniegu, bitwy na śnieżki, konkursy na piękne bałwany i zjazdy na saneczkach – jabłuszkach.

Zima 2017

[envira-gallery id=”7785″]

Brak śniegu w drugim tygodniu English Winter Camp nie sprawił, że nie wychodziliśmy na dwór. Wręcz przeciwnie! Dwa razy na przykład, przeszliśmy się do Teatru Miniatura.

Raz, aby podglądnąć pracę WSZYSTKICH osób pracujących w teatrze. Zobaczyliśmy jak się ustawia światło i dzwięk. Jak wygląda garderoba. A największe wrażenie zrobiła rekwizytorownia …..

Kolejnym razem poszliśmy oglądać sztukę „ImproLala”. Kilka razy byliśmy na scenie, bowiem sztuka była interaktywna a my BARDZO  chętni do udziału:)

Zatem TEATR był tematem przewodnim drugiego turnusu.  A my przygotowaliśmy prawdziwe przedstawienie kukiełkowe.  Pisaliśmy scenariusze i robiliśmy kukiełki.

[envira-gallery id=”7818″]

Wiadoma to rzecz, że ENGLISH królował cały czas.

Wszyscy się świetnie bawili, apetyty i humory dopisały. Jednym słowem było SUPER!!!