PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

 Festiwal Piosenki Angielskiej – You Can Sing

W maju, już po raz trzeci doświadczyliśmy wiele radości i wzruszeń na naszym Festiwalu Piosenki Angielskiej – You Can Sing. I po raz trzeci na deskach wrzeszczańskiej sceny Teatru Miniatura, uczniowie szkół podstawowych zaprezentowali przygotowane przez siebie aranżacje piosenek angielskich.

Mimo że przywykliśmy już do faktu, że nasi Artyści są naprawdę świetnie przygotowani i bardzo uzdolnieni to niezmiennie nas zachwycają. Swoimi głosami, świetną wymową, doborem piosenek i TALENTEM.

Główne miejsca są w każdej kategorii trzy, no może cztery…a chciałaby się nagrodzić i wyróżnić  wszystkich uczestników festiwalu. I wiecie co? Daliśmy radę!

Każdy uczestnik został obdarowany stylowym worko-plecakim od naszego ulubionego National Geographic. I znalazł tam kilka drobiazgów niespodzianek.

Były też nagrody ufundowane przez Statek Pirat, czyli rejsy po zatoce dla całej rodzinki, bony podarunkowe od przepięknej księgarni Szymelka i oczywiście prezenty od organizatora Festiwalu -You can Sing czyli nas – Prestige Lingua. Vouchery zarówno na naukę w naszej Szkole Prestige Lingua, jak i na wypoczynek  – English Summer Camp.

Cały Festiwal poprowadziła z właściwym sobie urokiem, rozmachem i swadą – Beata Bużan

Beata Bużan
Beata Bużan