PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

O kulturze i tradycjach – międzynarodowe warsztaty z młodzieżą

U nas zawsze się dzieje!!

Uwielbiamy przygody, wręcz je kochamy, a jeśli tym przygodom towarzyszy nauka – to wspieramy się ze zdwojoną siłą 😊

AIESEC (międzynarodową organizację studencką) znaliśmy tylko z nazwy, teraz wiemy już coś więcej na jej temat, a to dzięki Linie i Baschak, które gościmy w naszej szkole, a które przyjechały do nas właśnie dzięki tej organizacji.

Dziewczyny są przemiłe i świetnie speakają po angielsku. Pochodzą z odległych krajów: Kolumbii i Turcji, więc są bardzo ciekawe dla naszych uczniów…i nie tylko naszych 😊

Nie jesteśmy egoistyczni, oj nie 😊 😊 😊 pomyśleliśmy, że nasze nowe koleżanki mogą podzielić się wiedzą o swoim krajach z szerszą grupą odbiorców, dlatego pod koniec czerwca, tuż przed końcem roku szkolnego, wybraliśmy  się do SP 17 (Hetmanka). Pięknie się złożyło, bo akurat w dniu, w którym Lina i Baschak gościły ze swoją prezentacją w Hetmance, ta obchodziła Dzień Języków Obcych. Natomiast uczniów wrzeszczańskiego STO zaprosiliśmy do nas!

Uczestnicy obu szkół byli bardzo zainteresowani opowieściami wolontariuszek o kulturze, geografii, kuchni, rodzimych tradycjach ich krajów etc. Czynnie brały też udział w przygotowanych quizach, a najbardziej  zaangażowanych, którzy udzielali szczegółowych odpowiedzi, nagrodziliśmy książkami.

Ale to nie koniec przygód z dziewczynami. Zostają z nami przed dłuższą część wakacji i cały czas czynnie wspierają nasze warsztaty Summer Camp 😊 A ponieważ rozmawiają TYLKO English , to nasze dzieci są miło „zmuszone” mówić w tym języku w ciągu każdego dnia. UWIELBIAMY TO!!!!!!!!!!!

Basak, Lina i Krzysztof 64387754 2276479979105491 4654687823700426752 o warsztaty