IDEA

O nas

Szkoła Prestige Lingua powstała z wielkiej potrzeby by łączyć przyjemne z pożytecznym. Z głębokiej wiary w to, że nie musisz być geniuszem, by nauczyć się komunikować w obcym języku. Z przekonania, że treści ciekawe i inspirujące motywują do poznania tegoż języka. Z przeświadczenia, że przyjemna atmosfera w szkole i ładne wnętrza są miłym uzupełnieniem angażujących zajęć.

Wiemy, że razem z nami zrealizujesz swój cel.

Jeśli chcesz studiować za granicą i potrzebujesz konkretnego egzaminu, lub też Twoja firma proponuje Ci awans, lecz Twój poziom języka musi być poświadczony certyfikatem – my wiemy jak Ci pomóc by zdać wymagany egzamin jak najlepiej.

Jeśli jednak potrzebujesz przełamać swoje bariery przed mówieniem w innym języku – nie będziemy się skupiać na gramatyce, tylko poświęcimy 100% naszej energii i sprawimy, że zaczniesz konwersować i swobodnie rozmawiać w wymarzonym języku.

Dzieci, łącząc zabawę z nauką, w towarzystwie psotnego misiem Teddie Eddie poznają język angielski. Starsze dzieci i młodzież odkrywają po angielsku  fascynujące tajemnice świata National Geographic ucząc się przy tym, że język obcy to niezbędne narzędzie do odkrywania świata.

Lekcje języka angielskiego w Prestige Lingua przypominają spotkania w stylowej kawiarni, gdzie uczniowie czerpiąc ze swoich wzajemnych rozległych doświadczeń poznają angielski w kontekście. Gdyż to on właśnie sprawia, że wiedza łącząc się z emocjami oraz konkretnymi sytuacjami, zostaje z nami – w naszych głowach i sercach.

W Prestige Lingua wiemy dobrze, że nauczysz się mówić ROZMAWIAJĄC, KONIEC z testami… KONIEC z ćwiczeniami z podręcznika, gdzie niejednokrotnie odpowiedzi można znaleźć na końcu książki 😉 Czas zacząć uczyć języka w sposób efektywny! Czas, by móc śmiało rozmawiać, komunikować się….zrozumiale dla obu stron 😉

Moja autorska metoda Communication First opiera się właśnie na tym założeniu. Nauczyć się mówić, możesz tylko ROZMAWIAJĄC

Początek zajęć