Prestige Lingua

Summer Fun - obozy letnie

Wakacje to czas beztroski, nieograniczonej zabawy, dziecięcej radości i wypoczynku z dala od szkolnej ławki. Z tych chwil, tak innych niż nasza szara codzienności, pochodzą najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jako Szkoła Językowa pragniemy połączyć ten wyjątkowy, letni czas ze swobodnym obcowaniem dziecka z językiem angielskim. W malowniczych okolicznościach i wspaniałej atmosferze nasi uczniowie nie odczuwają klimatu typowego dla „nauki”, bo przyswajanie języka angielskiego odbywa się zupełnie naturalnie.

Nasze obozy językowe są pełne rozrywki, uśmiechu. Gwarantujemy, że będą pięknymi wspomnieniami z dzieciństwa!

Zapisz swoje dziecko już dziś i spraw mu tylko niezwykłą radość, ale i możliwość obcowania z językiem angielskim.

Nasze obozy językowe są pełne rozrywki, uśmiechu.

Gwarantujemy, że będą pięknymi wspomnieniami z dzieciństwa!

Zapisz swoje dziecko już dziś i spraw mu tylko niezwykłą radość, ale i możliwość obcowania z językiem angielskim.

DWA TURNUSY DO WYBORU!

eksplorowanie Mierzei Wiślanej i aktywny wypoczynek nad morzem w Mikoszewie.

TERMIN: 06.07. – 16.07.2021

wyprawę w Kaszubskie Knieje, czyli obóz  w Sycowej Hucie nad jeziorem, niedaleko Kościerzyny.

TERMIN: 23.07. – 01.08.2021

Obozy językowe to aktywność, ruch i niecodzienne projekty

Po miesiącach przymusowego odosobnienia, bodźców technologicznych proponujemy turnus aktywności, ruchu, wspaniałych projektów oraz treningów MINDFULNESS, czyli uważności. Uczymy dzieci, aby zwracały uwagę na otaczający ich świat. Stawiamy na jak najintensywniejszy kontakt dzieci i młodzieży z naturą i rówieśnikami, ruch i zdrowie! A to wszystko, oczywiście, w stałym kontakcie z językiem angielskim, który jest obecny na obu turnusach.

Dlaczego warto wybrać obóz językowy z Prestige Lingua?

Ogromne doświadczenie
Za nami już ponad 100 turnusów, czyli 10 lat wakacji letnich i ferii zimowych, stacjonarnych summer campów. Wiemy, w jaki sposób zainteresować dziecko, sprawdzić, aby się nie nudziło, a obóz był dla niego wspaniałym przeżyciem.
Naturalne obcowanie z językiem angielskim

Głębokie zanurzenie w języku angielskim – czyli całodzienna komunikacja wyłącznie po angielsku. Również podczas aktywnego wypoczynku w malowniczych okolicznościach przyrody.

Wykwalifikowana kadra

Wychowawcy to nauczyciele języka angielskiego i native’i mający doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą na obozach, koloniach i wycieczkach. 

Zajęcia z równieśnikami

Koledzy i koleżanki w odpowiednio dobranych grupach wiekowych. To również szansa na nowe znajomości i długoletnie przyjaźnie. Z nami nie ma czasu na komórkę, a gry komputerowe zostawiamy daleko w domu. Na naszych obozach liczy się tu i teraz.

Dużo zajęć ruchowych

Sporty, zawody sportowe, gry w terenie. Codziennie 3 godziny aktywności.

Mindfulness

Codzienne poranki z ćwiczeniami medytacyjnymi dla dzieci i młodzieży – takie, które koją szaleństwo migających ekranów minionych miesięcy

Bezpieczeństwo

Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia najlepszej opieki dla uczestników obozów. Dzieci są w bezpiecznych rękach.

Bardzo dobre warunki zakwaterowania

Wybrane przez nas ośrodki są znane, sprawdzone i bezpieczne. Oprócz wysokiego standardu zakwaterowania, obiekty są położone w atrakcyjnych miejscach turystycznych, nad morzem lub pośród kaszubskich lasów, jezior.

Rodzinna atmosfera

Oferujemy ograniczoną liczbę miejsc, zależy nam na rodzinnej, kameralnej atmosferze obozu. Chcemy aby uczestnicy wzajemnie się znali, a opiekunowie byli zawsze blisko dziecka. 

Dla kogo obóz językowy?

Dzieci i młodzież w dwóch grupach wiekowych:  6 – 9 oraz 10 – 13 lat zdołają w tym czasie zawiązać przyjaźnie, przeżyć przygody i średnio zatęsknić za domem 🙂

Mamy OGRANICZONĄ liczbę miejsc w każdym z turnusów.

dla grupy
dzieci 6-9 lat

przygotowaliśmy taki program, by każdy dobrze się bawił. Pracujemy z dziećmi tak, by czuli się jedną drużyną, a nawet rodziną. Wychowawcy są zawsze blisko, wspierają w codziennym poradzeniu sobie z warkoczem lub sznurówkami, a przed snem mamy wieczorki rozmów o sprawach ważnych oraz czytamy opowieści o podróżach, marzeniach i pięknym świecie.

dla grupy
młodzieży 10-13 lat

są bardziej samodzielne i na początku otrzymają od nas możliwość spróbowania i wyboru spośród zajęć, w których poczują się najlepiej – samoobrona, medytacje. Planujemy dużo aktywności i tajemniczych wypraw. I choć będą mieli pewną swobodę, to jednak pod czujnym okiem wychowawcy.

Skorzystaj z naszej oferty i spraw, aby Twoje dziecko przeżyło swoje najwspanialsze wakacje razem z Nami. Skutecznie łączymy wypoczynek z językiem angielskim. 

Program obozu językowego

Nasze obozowe programy wypełnione są atrakcjami i różnorodnymi formami przeżywania wakacji – od bardzo aktywnych zabaw ruchowych, po zajęcia rozwijające zdolności intelektualnie i językowe. Jednocześnie dbamy o to, aby czas spędzony na naszym obozie był możliwie zbilansowany, tak, aby dzieci miały zapewnioną zarówno chwile wytchnienia od zadań jak i beztroskie wygłupy z rówieśnikami.

W każdym momencie dnia dzieciom towarzyszą doświadczeni lektorzy, w tym rdzenni użytkownicy języka angielskiego (tzw. native’owie). Dzięki naturalnej, nie-szkolnej atmosferze dzieci nie odczuwają, że właśnie uczą się języka angielskiego.

Jak będzie wyglądać nasz dzień?

Chcemy, aby każdy dzień był inny, ale jednak z pewnymi elementami powtarzalnymi, bo dlaczego coś fajnego miałoby przytrafić się tylko raz? Chcemy, by telefony poszły w kąt, by po miesiącach nadmiaru ekranów pojawiła się fajna zabawa w naturze.

Nasz nietuzinkowy projekt językowy BRAIN GYM pobudzi każdy umysł do działania, który będzie w całości pracą dzieci, zaledwie z obecnością w tle wspierających lektorów.

Po śniadaniu ruchliwy początek dnia – ćwiczenia na świeżym powietrzu, które nie są nudnym w-f – szaleństwo na trawie dla podkręcenia wibracji przed dniem pełnym działań. Dla rannych ptaszków będziemy mieli przedśniadaniowe powitanie słońca nad brzegiem jezioraćwiczenia na uważność i koncentrację, z elementami zapatrzenia się w przyrodę (spotkania medytacyjne dla dzieci i młodzieży).

Naładowani dobrą energią rozpoczynamy dzień

Młodzież dostanie dwa rodzaje projektów do wyboru:

 • budowanie sekretnej maszyny lub
 • przedstawienie teatralne w całości przygotowane przez dzieci – scenariusz, rozdział ról i reżyseria. Oczywiście w języku angielskim.

Co istotne, każdego dnia w programie pojawi się jakaś przygoda, szukanie skarbów lub gorączka złota, które wesprą te projekty, pomysłowość drużyn, przyczynią się do rozwoju akcji. Pod koniec obozu czeka nas Grand Finale, fanfary, chwała, nagrody.

Elementy samoobrony, sporty drużynowe – dla dziewcząt i chłopców przeaktywnych. Pan Marcin – specjalista od sportów ze swoim stoickim spokojem opanuje nadmiar energii wszystkich.

Po obiedzie krótki relaks – książka, leżenie w trawie, granie w planszówkę. Ale tylko naprawdę chwilę, bo czas goni, a tyle jeszcze trzeba przeżyć. Popołudniami wyprawy do lasu i na plażę (pod okiem ratownika).

Przemiłe wychowawczynie pomogą w przygotowywaniu przedstawienia teatralnego, zaserwują wieczorne opowieści z gęsią skórką (raczej od morskiej bryzy czy chłodu powiewającego znad jeziora lub  – zalecamy ciepłe bluzy).

Ponadto wieczorami:

 • (Prawie) nocne podchody dla grupy starszej,
 • rozmowy o sprawach młodzieży,
 • ogniska ze śpiewami (po angielsku),
 • dyskoteka

Dla młodszych, wieczorne czytanie na dobranoc, starsi mają czas wtedy na swoje rozmowy bez tych dorosłych opiekunów 😉

Krótka rozmowa z rodzicami przez telefon na koniec dnia.

Obóz językowy
w Mikoszewie

 • Data rozpoczęcia: 06.07. – 16.07.2021
 • Cena: 2 150 zł brutto 
 • Miejsce: Mikoszewo – Mierzeja wiślana
 • Transport: Autokar

Obóz językowy
na Kaszubach

 • Data rozpoczęcia: 23.07. – 01.08.2021
 • Cena: 2 150 zł brutto 
 • Miejsce: Sycowa Huta – Kaszuby
 • Transport: Autokar
I turnus - Mikoszewo
06.07-.16.07.2021

Angielski obóz językowy dla uczniów odbędzie się nad morzem  w Mikoszewie. 

Wspaniała przygoda pośród lasów sosnowych i wydm, w sąsiedztwie morza i rzeki, które zapewniają prawdziwy mikroklimat.

Mamy tylko 45 miejsc, gdyż zależy nam na kameralnej atmosferze i na tym, by każdy opiekun znał każdego uczestnika obozu. A każdy uczestnik, by wiedział, że w każdym opiekunie ma wsparcie.

II turnus - Sycowa Huta
23.07-01.08.2021

Angielski obóz językowy dla uczniów odbędzie się nad jeziorem Sudomie w samym centrum przepięknych Kaszub.

Malownicze Kaszuby, czyste jezioro, piękny las i świeże powietrze, stanowią wymarzoną oprawę naszego, naszpikowanego przygodami obozu.

Mamy tylko 55 miejsc,  gdyż zależy nam na kameralnej  atmosferze i na tym, by każdy opiekun znał każdego uczestnika obozu. A każdy uczestnik, by wiedział, że w każdym opiekunie ma wsparcie.

Zrób pierwszy krok do świetnej znajomości języka.

Skontaktuj się z nami – zostało niewiele miejsc!
DANE UCZESTNIKA OBOZU

DANE RODZICA / OPIEKUNA