PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

Angielski dla dorosłych Ambitious Achievers

Angielski konwersacyjny dla dorosłych
Ambitious Achievers w Gdańsku i online

Ambitious Achievers: Odkryj Język Angielski na Nowo i Osiągnij Więcej niż Kiedykolwiek.

Czy jesteś zaawansowanym użytkownikiem języka angielskiego i pragniesz więcej niż tylko utrzymania obecnego poziomu? Oto coś dla Ciebie. Ambitious Achievers to więcej niż kurs. To Twoja przepustka do świata głębokiego zrozumienia, nieograniczonych możliwości i trwałego rozwoju.

Rozwijamy się razem, zanurzając się w fascynujące obszary ludzkiego umysłu, społeczeństwa i rzeczywistości. Od psychologii i socjologii do kosmosu i biotechnologii—dajemy Ci możliwość wyboru, prowadząc Cię na ścieżce, która wykracza poza stereotypowe nauczanie języka.

Co sprawia, że jesteśmy unikalni?

  • 100% Konwersacji: Tu nie ma miejsca na nudę. Każda lekcja to intelektualna wyprawa, która przetestuje nawet najbardziej pewne siebie umiejętności językowe.
  • Materiały Autorskie: Wykorzystujemy ekskluzywne materiały Prestige Lingua, prelekcje TED i czołowe publikacje branżowe, dzięki czemu jesteś zawsze na bieżąco i zanurzony w kontekście.
  • Indywidualne Podejście: Zanim zaczniemy, chcemy poznać Twoje zainteresowania. Twoja ścieżka nauki jest dostosowana do Ciebie, wybierana przez Ciebie i dla Ciebie.
  • Dynamiczna Tematyka: Twoje pasje są naszymi pasjami. Wybieramy tematy przez głosowanie, aby każdy miał szansę zgłębić to, co go najbardziej fascynuje.

Dzięki Ambitious Achievers zrozumiesz, że angielski to nie tylko narzędzie, ale klucz do lepszego, pełniejszego życia. Zanurz się w bogatą, różnorodną i inspirującą tematyką, która zmieni Twoje spojrzenie na świat i siebie.

Nie Czekaj, Działaj!

Zapraszamy do wspólnej podróży w poszukiwaniu lepszej wersji siebie. Bo w końcu, Ambitious Achievers to nie tylko kurs. To przyszłość, której nie możesz sobie odmówić.

Zarejestruj się teraz i dołącz do naszej elitarnej grupy Ambitious Achievers!

Prestige-Lingua-szkola-jezykowa-dla-dorosłych--png

LICZBA ZAJĘĆ W ROKU

64

LICZBA OSÓB W GRUPIE

6 – 8

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

1 x 120

Co zyskujesz zapisując się na kurs Ambitious Achievers?

Personalizowane Materiały: Nie pracujemy na masowych podręcznikach. Twój kurs jest zindywidualizowany i oparty na materiałach, które zostały starannie dobrane, aby spełnić unikalne potrzeby Twojej grupy.

Jakość przez Wyselekcjonowanie: Twoja grupa jest mała i na tym samym zaawansowanym poziomie. Dzięki temu możesz być pewien, że każda lekcja jest dostosowana do osób o poziomie co najmniej B2.

Dziennik Elektroniczny z Podsumowaniem: Po lekcji otrzymujesz szczegółowe podsumowanie w elektronicznym dzienniku. To Twoje narzędzie do śledzenia postępów i utrwalania zdobytej wiedz

Aplikacja na Twoje Potrzeby: Otrzymujesz dostęp do dedykowanej aplikacji, gdzie możesz ćwiczyć słówka i wykonywać dodatkowe zadania, aby utrwalić wiedzę w komfortowych warunkach domowych.

Dlaczego warto zapisać się właśnie do nas?

Prestige-Lingua-szkola-jezykowa-dla-dorosłych--png
  •   Otrzymaliśmy najwyższą ocenę  – 6! – od naszch kursantów na portalu Trójmiasto.pl
  •   Zapis na kurs jest poprzedzony nie tylko bezpłatną diagnozą poziomu zaawansowania, lecz także rozmową wytłaczającą realny cel.
  •   Brak podręczników – każdej lekcji otrzymasz od nas  bezpłatnie, starannie wyselekcjonowaną i opracowaną lekcję w formie książeczek
  •   Nad merytoryczną stroną kursu czuwają wyspecjalizowani oraz doświadczeni metodycy, którzy regularnie hospitują zajęcia.
  •   Lekcje na których jesteś nieobecna, -y – nie przepadają, odrabiasz je w umówionym czasie.

ZAPISZ SIĘ NA KURS