PrestigeLinguaPrestigeLinguaPrestigeLingua
535 797 717
535 925 919
PrestigeLinguaPrestigeLinguaPrestigeLingua

Angielski dla dorosłych Pop Life

Angielski konwersacyjny dla dorosłych
Pop life w Gdańsku i online

Angielski – Konwersacje dla zaawansowanych -Pop life  –  przeznaczony jest dla osób dorosłych, których poziom tego języka jest zaawansowany i chcących nie tylko podtrzymać jego obecny poziom (wszyscy wiemy, co się dzieje z organem nieużywanym – zanika… 😉), ale także go podnieść.

Na Pop Life koncentrujemy się na tym jak działa człowiek, społeczeństwo i otaczający nas świat – interesują nas tematy luźno związane z psychologią i socjologią – oczywiście okazjonalne wycieczki w coś bardziej poważnego jak kosmos czy biotechnologia możemy zrobić ‘na życzenie’. 😉

Zajęcia Pop Life to 100% konwersacji, co nie znaczy, że nie są wymagające – zróżnicowana tematyka i dogłębne analizowanie zagadnień wystawi na próbę nawet najpewniejszych siebie użytkowników języka angielskiego.

Lekcje oparte są o materiały autorskie Prestige Lingua, konferencje TED, oraz branżowe magazyny i strony internetowe. Przed każdym nowym tematem uczestnicy kursu otrzymują od lektora materiały do przeczytania i oglądnięcia w celu przygotowania do zajęć, następnie grupa spotyka się i zgłębia tajniki danego zagadnienia.

Tematyka zajęć dostosowana jest do zainteresowań uczestników – lektor na początku kursu (a także w jego trakcie) przeprowadza wywiad z uczestnikami mający na celu ustalenie zakresu zainteresowań grupy. Kolejne tematy wybierane są poprzez głosowanie.

LICZBA ZAJĘĆ W ROKU

64

LICZBA OSÓB W GRUPIE

5 – 7

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

1 x 120

Co zyskujesz zapisując się na kurs Pop Life?

pracujemy w oparciu o wyselekcjonowany materiał przygotowany według oczekiwań konkretnej grupy

masz pewność, że grupa jest mała i na tym samym poziome zaawansowana (przynajmniej B2)

każdy uczestnik po zajęciach otrzymuje podsumowanie lekcji w dzienniku elektronicznym

dostajesz dostęp do aplikacji, w której można ćwiczyć słówka oraz dodatkowe zadania do utrwalenia wiedzy w domu

Dlaczego warto zapisać się właśnie do nas?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  •   Otrzymaliśmy najwyższą ocenę  – 6! – od naszch kursantów na portalu Trójmiasto.pl
  •   Zapis na kurs jest poprzedzony nie tylko bezpłatną diagnozą poziomu zaawansowania, lecz także rozmową wytłaczającą realny cel.
  •   Brak podręczników – każdej lekcji otrzymasz od nas  bezpłatnie, starannie wyselekcjonowaną i opracowaną lekcję w formie książeczek
  •   Nad merytoryczną stroną kursu czuwają wyspecjalizowani oraz doświadczeni metodycy, którzy regularnie hospitują zajęcia.
  •   Lekcje na których jesteś nieobecna, -y – nie przepadają, odrabiasz je w umówionym czasie.

ZAPISZ SIĘ NA KURS