PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

Podaruj bliskim wiedzę

Prestige-Lingua-szkola-jezykowa-png

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, ale radość z ich wręczenia jest jeszcze większa – zwłaszcza w święta Bożego Narodzenia. To czas szczególny, w którym zwracamy większą uwagę na ludzi i nasze relacje. Spędzamy więcej czasu z najbliższymi, wymieniając się podarunkami. Obdarowywać można jednak na różne sposoby.

Co najczęściej kupujemy

Coraz częściej w poszukiwaniu prezentów świątecznych udajemy się na „spacer” po wirtualnych sklepach. Nierzadko oferty internetowe mogą pochwalić się bogatszym asortymentem oraz niższymi cenami niż te w centrach handlowych. Na same prezenty wydajemy sporo — w końcu chcemy obdarować najbliższe nam osoby, dzieci czy przyjaciół — i wywołać w nich pełnię szczęścia. Jeśli cofniemy się pamięcią do czasów, gdy półki świeciły pustkami, przypomnimy sobie niezwykłą radość z otrzymanych prezentów, najczęściej były to szaliki, czapki, rękawiczki, słodycze lub drobne kosmetyki — symbole ówczesnego luksusu, prawie nieosiągalnego na co dzień. Dzisiaj kupowane prezenty różnią się diametralnie od tych z przeszłości.

Jaki prezent najbardziej ucieszy najbliższych?

Ponieważ bardzo ważne jest, aby prezent był trafiony, zastanawiając się nad zakupem odpowiedniej niespodzianki, stawiamy przede wszystkim na klasyczne i sprawdzone pomysły: kosmetyki, elektronika, książki, płyty muzyczne, perfumy oraz ubrania — sprawdzone świąteczne klasyki. Prawda jest taka, że dawanie prezentów świątecznych nie jest wcale łatwe. Wymyślenie i przygotowanie podarunku, który sprawi komuś radość, wymaga wysiłku, zaangażowania, znajomości drugiej osoby oraz jej potrzeb. Warto wyjść poza schemat i w tym roku zaproponować najbliższym coś więcej niż kolejny książkowy bestseller.

Unikalny prezent

Podarowując doświadczenia i wiedzę mamy pewność, że zapadną one w pamięci obdarowanego, jako ten unikalny prezent. Kurs językowy gwarantuje nie tylko niezwykłe wspomnienia i nowe kontakty, ale przede wszystkim to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby się nauczyć lub podszkolić język obcy, ale jakoś nie było im po drodze. Nie pozwól, by bariera językowa powstrzymała Twoich bliskich przed swobodnym podróżowaniem i zrobieniem kariery marzeń — taki prezent to pewność, że dobrze ich znamy, troszczymy się o ich dobre samopoczucie i potrzebę samorealizacji.

Obdarowywać można na różne sposoby. Prezenty w formie kursów pogłębiają relacje oraz wzmacniają więzi łączące nas z bliskimi. Tego typu prezenty oddają cząstkę naszego charakteru i pokazują poziom zaangażowania w relację. Wybierając prezenty w tej formie, dajemy jasny sygnał, że rozwój bliskich jest dla nas najważniejszy.

Jeśli interesuje Cię prezent dla bliskich w postaci VOUCHERA na wybrany kurs językowy – NAPISZ DO NAS ! Udzielimy Ci niezbędnych informacji.