PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

Podręczniki NGL w Prestige Lingua

NGL w Prestige Lingua
NGL w Prestige Lingua

Bardzo długo nie żywiliśmy ciepłych uczuć do podręczników. Owszem rozmawialiśmy z przedstawicielami różnych renomowanych wydawnictw. Rozmowy były miłe, przedstawiciele wydawnictw również….ale na podręczniki  nie byliśmy zdecydowani. Bo albo za nudne, albo przewidywalne, albo za bardzo kojarzyły nam się z typową szkolną lekcją, albo zdjęcia nie tego….

Jednym słowem jesteśmy mega wybrednym zespołem i podobają nam się nasze własne materiały tworzone w oparciu o aktualne „njusy”, albo takie które subskrybujemy w necie. Bardzo lubimy też tworzyć lekcje w oparciu o konferencje TED. Bo przecież wiadomo, że języka obcego nauczamy jako narzędzia przydatnego do poznawania świata i jego różnych tajemnic.

Zajęciom dla dzieci – zarówno Little England jak i sobotnim Little Discovery przyświeca od początku filozofia National Geographic, która jak żadna inna wpisuje się w naszą MISJĘ jaką jest kształtowanie OBYWATELI ŚWIATA, którzy nie tylko świetnie porozumiewają się w j. angielskim, ale są ciekawi i zainteresowani różnymi zjawiskami, procesami, kulturami. Myślącymi ludźmi, którzy nie boją się zadawania pytań, czującymi się pewnie w wielu zakątkach świata. Pragnącymi zmierzyć się z jego problemami, może nawet niektóre rozwiązać?

Nasz świetnie wykwalifikowany zespół lektorów podjął wyzwanie i z pomocą podręczników National Geographic na pewno mu sprosta!