PrestigeLinguaPrestigeLinguaPrestigeLingua
535 797 717
535 925 919
PrestigeLinguaPrestigeLinguaPrestigeLingua

Pracuj z nami

Prestige Lingua TEAM

Prestige Team

Czy wyobrażasz sobie pracę

w której jest ciepła domowa atmosfera, pachnie w niej świeżą kawą i domowym, czekoladowym brownie? A do tego jest to miejsce, w którym możesz realizować swoje inicjatywy i spełniać zawodowe marzenia?

Jeśli myślisz, że brzmi to nierealnie, to już teraz zapewniamy, że nie. Nie jest to również propozycja dla baristów, którzy mogliby rozwinąć skrzydła przy ciśnieniowym ekspresie w renomowanej kawiarni.

Mamy coś znacznie lepszego…

Można powiedzieć, że miejsce, które tworzymy, jest renomowaną szkołą językową w klimacie ciepłej kawiarni. 

Aromatyczna, dodająca energii kawa, o cudownym zapachu, stała się dla nas synonimem miłej atmosfery. Ogrzaliśmy ją jeszcze bardziej domowym, głęboko czekoladowym brownie, którego nie brakuje pod naszym dachem.

Ten klimat jest niczym bezpieczna, przyjazna przystań, do której pracownicy chętnie wracają. To nasz mały słodki magnes. 

Ale mamy coś jeszcze, co przyciąga do nas lektorów… To podatny grunt do rozwoju i realizowania swoich zawodowych planów dla każdego pracownika. 

Zapomnij o stagnacji, staniu w miejscu i odhaczaniu kolejnych, sztampowych lekcji. To nie ten adres.

Prestige Lingua zobowiązuje. Pod tą nazwą kryje się ambitna i przyjazna szkoła językowa w prestiżowym stylu, która inspiruje do podnoszenia sobie poprzeczek, realizowania wyzwań i czerpania większej satysfakcji z pracy. 

Skoro udało Ci się dotrwać do tego miejsca, to prawdopodobnie poważnie myślisz o podesłaniu nam swojego CV. Pozwól jednak, że jeszcze lepiej przybliżymy Ci dwie kwestie:

kogo chętnie widzielibyśmy na naszym pokładzie?
co możemy dać Ci w zamian za Twoje zaangażowanie, czas, wkład w tworzenie
Prestige Lingua i językowe otwieranie naszych kursantów?
Zacznijmy od tego, co chętnie Tobie zaoferujemy?
atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty
profesjonalny, nowoczesny rozwój (nie tylko metodyczny, ale również osobisty) – w pełni dopasowany do Twoich talentów, mocnych stron i predyspozycji,
dostęp do rewelacyjnych, najlepszych na rynku narzędzi pracy,
pracę bez okienek, a to oznacza, że scalamy dla Ciebie bloki godzinowe zajęć,
dostosowujemy grafik do Twojej dyspozycyjności, dzięki czemu masz realny wpływ na to, kiedy i ile godzin będziesz pracować,
mamy jasno określoną ścieżkę awansu – zarówno pod względem stanowiska, jak i finansowym,
pracujemy w przytulnych, nowoczesnych i świetnie wyposażonych salach,
zapewniamy bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub w ramach działalności gospodarczej,
gwarantujemy wsparcie całej załogi, a przede wszystkim naszych metodyków oraz osób z sekretariatu,
co jakiś czas organizujemy wspólne eventy i wyjścia firmowe, aby się lepiej poznać i zintegrować.

To, co jeszcze chcemy wyraźnie zaznaczyć, to to, że w Prestige Lingua masz realny wpływ na podejmowanie wszelkich inicjatyw i działań. Chętnie o tym z Tobą porozmawiamy i pomożemy wdrożyć te projekty.

Prawda jest taka, że tych benefitów jest więcej. Co powiesz na to, aby pozostałe karty odkryć osobiście, jak już będziesz na naszym pokładzie? 🙂

Teraz nadszedł dobry moment, aby przekonać się, czy znajdziemy wspólny język (poza ojczystym i angielskim rzecz jasna :)), czyli czego oczekujemy od Ciebie?

może Cię zaskoczymy, ale priorytetowe są dla nas CHĘCI do pracy z DZIEĆMI,
oczywiście dyplom lub certyfikat potwierdzający doskonałą znajomość języka angielskiego,
motywacji i ambicji do rozwijania swoich kompetencji do nauczania,
kultury osobistej,
punktualności,
empatii i chęci niesienia pomocy,
zaangażowania i motywacji do działania,
pozytywnego nastawienia do ludzi i pracy.
Jakimi metodami pracujemy?

Zapomnij o szukaniu inspiracji do prowadzenia zajęć czy przesiadywaniu wielu godzin na opracowywaniu materiałów, z których później będziesz korzystać na lekcji… Takie akcje to nie u nas.

Bardzo poważnie podchodzimy do programów, z jakimi pracują później lektorzy z kursantami. Tworząc przypadkowe treści nie moglibyśmy uczyć pod szyldem Prestige Lingua.

W trosce o zagwarantowanie ambitnej nauki naszym uczniom zadbaliśmy o najlepsze na rynku metody nauki angielskiego. Nasza w 100% zaplanowana ścieżka edukacyjna opiera się na licencyjnych programach. Dla lektorów to doskonała wiadomość, bo dzięki temu mogą poczuć bezpieczeństwo i komfort pracy. Ogromne wsparcie metodyczne pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i zniwelować stres związany z przygotowywaniem się do zajęć.

Co to oznacza?

Mamy dla Ciebie gotowe materiały edukacyjne do szybkiego i lekkiego wdrożenia. Zapewniamy również szkolenia wdrażające do nauczania według metod. Możesz również liczyć na opiekę metodyka, z którym bez problemu omówisz ewentualne trudności i wybierzesz optymalne rozwiązanie.

Pod naszym dachem odbywają się wyjątkowe kursy konwersacyjne Ladies, Tea Talk, kursy egzaminacyjne (m.in. TOEFL, IELTS oraz wszystkie egzaminy CAMBRIDGE), biznesowe… Mamy słynne na całą Polskę kursy dla najmłodszych licencjonowaną metodą TEDDY EDDIE, a ze starszymi uczniami pracujemy na programie National Geographic Learning. 

Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

Nasza szkoła językowa to nie jest klasyczna szkoła, z klasycznymi salami, sztampowymi zajęciami, nudnymi podręcznikami i znudzonymi nauczycielami.

Pracujemy w kameralnych grupach, w przyjaznych, ciepłych, przytulnych wnętrzach. Bardzo starannie dobieramy kadrę, która będzie miała to COŚ — wspaniałe FLOW do nauczania, ciepło, empatię, pozytywne nastawienie do życia. Dlatego każdej osobie, która wejdzie do naszego teamu, możemy powiedzieć, że od przekroczenia progu będzie się czuła jak w domu.

Albo jak w przytulnej kawiarni 🙂 Bo ta aromatyczna kawa i pyszne ciasta to nie informacja wyssana z palca, a szczera prawda.

Po prostu lubimy tworzyć to miejsce i nie wyobrażamy sobie nie dogadzać naszym pracownikom i uczniom.

Jak Ci się podoba nasze miejsce pracy?

Jeśli masz chęć dołączyć do naszego prestiżowego zespołu, koniecznie odezwij się do nas. Na początek wystarczy, że prześlesz nam woje CV na adres praca@prestigelingua.pl lub wypełnij formularz.

    Zastrzegamy sobie jednak prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, których chętnie zaprosimy na kawę, aby się lepiej poznać.

    I szczerze, nie możemy się doczekać, aby niebawem przywitać Cię osobiście na naszym pokładzie.