PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

Rok szkolny zaczynamy z przytupem!

Prestige Lingua - back to school
Prestige Lingua – back to school

Dlaczego z przytupem? Po pierwsze dlatego, że nie „dotknęliśmy” żadnych cen. Wszystkie zostają bez zmian. Planów lekcji  również za bardzo nie tykaliśmy.

Coś możemy zmienić, dopasować (z tego jesteśmy przecież znani) ale generalny „szkielet” pozostaje bez zmian. Bez zmiany również pozostają nasi metodycy czuwający na programem oraz jakością nauczania – Krzysztof Szczepkowski  sprawuje pieczę nad postępami dzieci i młodzieży oraz Radek Czarnowski dba o postępy osób dorosłych. Również Wasi ulubieni lektorzy zostają bez zmian!

Zmiany natomiast dotyczą zajęć Pop Science, które wydłużyły się do 120 minut oraz wprowadziliśmy  humanistyczną odmianę tego kursu –  Pop Life,  które również będą trwały dwie godziny zegarowe.

Kolejną zaplanowaną zmianą są podręczniki dla dzieci. Od bieżącego roku szkolnego dzieci od lat 6/7 będą pracowały na podręcznikach Our World wydawnictwa National Geographic, co przyczyni się do usystematyzowania pracy na lekcjach oraz będzie spójne z naszą wizją nauczania: nauka w kontekście  wartości dodanej, w przypadku dzieci jest to odkrywanie świata. Z młodszymi dziećmi będziemy pracować tak jak w roku ubiegłym pod czujnym okiem naszego metodyka Krzysztofa Szczepkowskiego zgodnie z zaplanowanym curriculum.

No i nasze wnętrza! Odświeżone, wymalowane, a niektóre sale całkiem odmienione! Które? Przyjdźcie i zobaczcie sami!