PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

Summer Fun nad polskim morzem po angielsku.

5

Summer Fun, czyli nasz obóz przygodowo-językowy nad morzem to mieszanka przygód i angielskiego w idealnych proporcjach. I pożytecznie, i przyjemnie!

Na prestiżowym obozie dzieje się cały czas. Dzieci i młodzież mają szansę bezboleśnie rozwijać swoje umiejętności językowe podczas specjalnego projektu BRAIN GYM.

brain gym e1616356264761

BRAIN GYM

W pierwszy dzień wybierają temat – do wyboru mieli tym razem TEATR, ANKIETOWANIE, KONSTRUOWANIE TORU DLA PIŁECZKI.

Wszystko brzmi bardzo poważnie – i takie jest, ale dostosowane do wieku dzieciaków. Na naszej relacji zdjęciowej możecie zobaczyć, jakie było ich zaangażowanie, jacy byli wciągnięci w zabawę.

Ponadto po miesiącach w online’ie postawiliśmy na ruch i jak najmniej technologii.

Codziennie rozgrywki sportowe, wyścigi, joga, basen i w nim zawody pływackie oraz zabawa. 

Balans we wszystkim doskonale rozplanowany, bo w końcu to są wakacje. Czas odpoczynku i bezstresowego podejścia do życia. Nasi lektorzy–opiekunowie mają anielską cierpliwość, nie stosują kar, są wyrozumiali dla rozrabiaków, bo chodzi o to, by każdy się czuł dobrze. Jest humor, wsparcie i zainteresowanie. Czego więcej trzeba dzieciom?

Śmiech, woda, muzyka, ruch i wakacje – mieszanka idealna. Po prostu obóz przygodowo-językowy z Prestige Lingua. Obóz nad morzem 🙂

Już jutro koniec naszej przygody nad morzem, ale zaczynamy (już 23ciego lipca), kolejny – tym razem nad pięknym kaszubskim jeziorem.