PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

Urodziny w stylu Star Wars w Prestige Lingua

Urodziny z Lordem Vaderem

Lord Vader
Lord
Vader

Nie ma chyba osoby, która nie zna kultowej serii filmów Star Wars i kultowej już postaci Lorda Vadera, ale czy każdy z nas miał w życiu okazję spotkać się z Lordem osobiście? Taka przyjemność trafia się największym szczęściarzom. I właśnie o takim szczęściu w minioną sobotę mógł powiedzieć Sylwek- fan Gwiezdnych Wojen między innymi a co najważniejsze Jubilat! Na okrągłe 7 urodziny, w naszej placówce Prestige Lingua przy ulicy Jabłoniowej, Lord Vader  sam postanowił złożyć ( OSOBIŚCIE) Jubilatowi życzenia oraz spędzić z Sylwestrem i resztą zaproszonych gości sobotnie południe.

Gwiezdny popcorn, świetlne miecze, Yodowe kule, przysmaki księżniczki Lei czy samego Lorda, królowały na przypominającym odległą galaktykę stole.  Była również pizza…ale czy ta potrawa posmakowała przybyszowi z odległej planety- Lordowi? Do końca nie był on przekonany, ale nasi goście potwierdzili, że jednak pizza pozostanie jednym z najlepszych przysmaków dzieci 🙂 W tle oczywiście całe towarzystwo uczestniczyło w szalonych zabawach, grach, tańcach  a język angielski był obecny cały czas. Four spaceships, Death Star to tylko niektóre z zabaw , które dzieci bardzo polubiły….Były również zdjęcia z Bohaterem dnia- Sylwkiem wraz z drugą gwiazdą tego południa Lordem- każdy z osobna miał okazję uwiecznić ten moment z naszą przebojową dwójką.  Oczywiście nie zabrakło tortu- duży, niebieski, taki z innej galaktyki, z ulubionymi bohaterami Naszego Bohatera, czyli Star Wars, Star Wars i jeszcze raz Gwiezdne Wojny 🙂 A do kawałka tortu, bąbelki do picia w postaci truskawkowego szampana i kontynuacja szalonych zabaw w gronie najbliższych przyjaciół, rodziców i przesympatycznych gości. Uwaga! Takie rzeczy nie zdarzają się często! Goście również zostali obdarowani prezentami- od nas, na każdego z uczestników czekały upominkowe vouchery do wykorzystania w placówkach naszej szkoły Prestige Lingua, wraz ze słodkościami- tak aby miniony weekend słodkim pozostał do końca:)

Sylwek! Dziękujemy, że mogliśmy Tobie towarzyszyć tego dnia. Zaraziłeś nas swoją mocą – Rycerza Jedi a My i nasza drużyna tę moc na pewno wykorzystamy,  przy sprawianiu radości pozostałym przyszłym naszym Jubilatom:)!!

Zapraszamy do naszej fotorelacji!