PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk
535 797 717
535 925 919
PrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa GdańskPrestigeLingua - Szkoła językowa Gdańsk

Zajęcia online – dlaczego taka sama cena jak za zajęcia stacjonarne?

Jeżeli jeszcze ktoś zastanawia się, czy zajęcia online są gorsze od tych stacjonarnych i dlaczego kosztują tyle samo co zajęcia stacjonarne? Pędzimy z argumentami! 🤔🤔🤔

Od ponad mnever stop learningiesiąca przekonujemy się, że zajęcia online nie tracą na wartości:

💻 szkolimy siebie oraz inwestujemy w solidne platformy i sprzęt do nauczania online, żeby zajęcia od strony technicznej przebiegały jak najlepiej.

💻 płacąc za usługę płacimy głównie za wiedzę, którą lektorzy nadal się dzielą oraz za ich czas pracy – a to się nie zmieniło:) Ponadto dzisiejsza technologia pozwala na urozmaicone zajęcia, pełne multimediów- Internet oferuje nam tak wiele!

💻 zarówno konwersacje jak i przygotowanie do egzaminów daje widoczne efekty- podtrzymujemy i poszerzamy poznane dotąd zagadnienia! EFEKTYWNOŚĆ ZAJĘĆ POZOSTAJE DOKŁADNIE TAKA SAMA JAK PODCZAS SPOTKAŃ STACJONARNYCH:)

💻 nagrywamy filmiki dla najmłodszych, by nie traciły kontaktu z językiem oraz łączymy się z nimi online. Służymy również pomocą na naszych grupach Facebook’owych!

💻 nie ma mowy o improwizacji – przygotowanie do zajęć zajmuje tyle samo czasu (a czasem nawet i więcej) i wymaga takiego skupienia, rzetelnej pracy oraz elastyczności jak w przypadku zajęć w szkole.

Jeśli chcesz sprawdzić czy nie jesteśmy gołosłowni, to zapraszamy na grupowe zajęcia próbne 😏

Nie dajmy się wirusowi!